CHCI
KOUPIT
CHCI
PRODAT
Kontakt Služby O společnosti
 
menu
 
CHCI KOUPIT CHCI PRODAT Kontakt Služby O společnosti
 
 

O společnosti


Jsme zavedená realitní kancelář s bohatými zkušenostmi na realitním trhu na kterém působíme již od roku 2002.  Specializujeme se hlavně na Prahu 5 a její okolí, které velmi dobře známe. Vzhledem k umístění naší kanceláře v budově barrandovské  polikliniky jsou  zastoupeny největším podílem nemovitosti právě na Barrandově. Nicméně stejnou péči věnujeme i nemovitostem v jiných lokalitách.

K našim klientům přistupujeme individuálně se snahou poskytnout maximální pohodlí při zprostředkování jednotlivých zakázek, kde prioritou je finanční a právní bezpečnost klienta. Poskytujeme kompletní servis a naši klienti mají možnost využít služeb spolupracující advokátní kanceláře, notáře a odhadce. Zajištění hypotečních úvěrů a stavebního spoření je samozřejmostí.

Klientům jsme schopni zajistit úplnou diskrétnost při prodeji nemovitosti. Některé nemovitosti ani neinzerujeme ale nabízíme je rovnou zájemcům z databáze, nebo naším obchodní partnerům.

Je naším zájmem šetřit i váš čas proto veškeré formality vyřídíme na jednom místě a v jeden den.

Pevně věříme, že naši provizi si musíme zasloužit a proto naším cílem jsouspokojení klienti kteří jsou tou nejúčinnější reklamou pro naší společnost.